GRUPA CAPITAL PARK


Grupa Capital Park jest inwestorem, deweloperem i zarządcą aktywami na rynku nieruchomości w Polsce. W ciągu 20 lat swojej działalności firma stworzyła wysokiej jakości portfel projektów składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowej wielofunkcyjnej oraz mieszkaniowej obejmujący m.in. takie aktywa jak Royal Wilanów oraz zrewitalizowana Fabryka Norblina. Obecnie Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 172 tys. mkw. i wartości rynkowej 2,8 mld PLN. Firma jest w trakcie przygotowania kolejnych unikatowych projektów wielofunkcyjnych tj. Nowy Wełnowiec w Katowicach czy Polski Hak w Gdańsku. W latach 2013 – 2023 spółka była notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

ASSET MANAGEMENT


Posiadamy własny, liczący 22 osoby, doświadczony zespół specjalistów, który dba o spełnianie oczekiwań najemców, jak również wydajność codziennego funkcjonowania obiektów i optymalizację ich rentowności.

BEE CREATIVE


Bee Creative to nazwa naszego autorskiego konceptu coworkingowego, który wprowadziliśmy w jednym ze swoich flagowych projektów – biurowcu Royal Wilanów. Na 650 mkw. powstała kreatywna powierzchnia dedykowana freelancerom, małym firmom, osobom pracującym zdalnie lub w niepełnym wymiarze godzin.