Piano House

Zdjęcie inwestycji

Piano House to budynek biurowy klasy A, zlokalizowany przy ulicy Szymanowskiego 12 w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Otoczenie zieleni, sąsiedztwo biurowej i rezydencjonalnej zabudowy oraz dostęp do infrastruktury i komunikacji powoduje, że jest to idealna lokalizacja dla budynku biurowego. /p>

Piano House jest oddalony o zaledwie 300 m od alei Grunwaldzkiej, stanowiącej główną arterię komunikacyjną w Trójmieście. Dzięki znajdującym się w pobliżu przystankom autobusowym i tramwajowym oraz stacji kolejowej Gdańsk - Wrzeszcz, na której zatrzymują się m.in. pociągi SKM, do Piano House można łatwo i szybko dotrzeć niemalże wszystkimi środkami komunikacji miejskiej.

Budynek, zaprojektowany przez biuro architektoniczne B&G, nawiązuje do tradycyjnej, gdańskiej zabudowy, wpisując się w istniejącą tkankę miejską, jednocześnie stanowiąc nowy walor przestrzenny. Piano House to harmonijne połączenie doskonałej lokalizacji z reprezentacyjną architekturą i przyjazną skalą. Na pięciu kondygnacjach znajdzie się nowoczesna powierzchnia biurowa oraz 630 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Natomiast dwie kondygnacje podziemne są przeznaczone na garaż ze 100 miejscami postojowymi.

Logo inwestycji

Zdjęcia

Lokalizacja

Zobacz na mapie >

ADRES:

Gdańsk, ul. Szymanowskiego 12

CAŁKOWITA POWIERZCHNIA NAJMU:

5 404 mkw.

POWIERZCHNIA HANDLOWO-USŁUGOWA:

630 mkw.

ILOŚĆ MIEJSC PARKINGOWYCH:

100